Hakkımızda

Eskişehir personel servis firmaları olarak hizmet veren Sağlık Tur, düzenli, özverili ve güvenli çalışma prensibi ile yolunda emin adımlarla ilerleyen bir firmadır. İnsan taşımanın verdiği sorumlulukla her zaman önce güvenlik diyerek yola çıkan ekibimiz, tamamı gerekli belgelere sahip eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Eskişehir personel taşımacılığı sektöründe güvenli bir şekilde hep tam zamanında ulaşım sağlayan ekibimiz, birçok kurumsal şirketle bu konuda çalışmalar yapmaktadır.

 

Eskişehir servis taşımacılığı yaparak kurumsal firmaların, okulların taşımacılığını üstlenen Sağlık Tur, her gün tam zamanında kapınızda olur ve her zaman planlı çalışır. Günün başından sonuna yüzlerce kilometre yol yapan araçlarımızın düzenli bakımları profesyonel ekipler tarafından yapılır ve sorunsuz bir şekilde seyredebilecek hale getirilir. 

 

Eskişehir öğrenci taşımacılığı alanına tahsis edilen araçlarımız, şoförlerimiz ve rehberlerimiz bu iş için özel olarak seçilir, eğitimlerden geçirilir ve çocuklarımızın güvenli bir şekilde evlerine, okullarına ulaşmaları için titizlikle hizmet verir. 

 

Sağlık Tur İletişim Bilgileri

Adres: 75. Yıl Mahallesi, Oto Esnaflar Sanayi Sitesi, 11255 Sokak, Ö Blok No: 5 Odunpazarı / ESKİŞEHİR

Tel:  0554 414 69 16 | 0554 591 55 31